Provisie of vast tarief per uur ? Wat is de toekomst.

De discussie rondom provisie of andere beloningsvormen voor financieel advies zal ook u niet zijn ontgaan. Omdat het voor u als nieuwe of bestaande relatie, van belang is om duidelijk te weten waar u aan toe bent en waarop u kunt rekenen! Heb ik een aantal belangrijke punten kort op een rijtje gezet.
  1. Wij werken niet met een abonnement of andere service vergoeding.
  2. Voor schade- en uitvaartverzekeringen ( auto, woonhuis, inboedel, etc. ) bemiddelen wij uitsluitend op basis van de ingebouwde provisie. Alle kosten van bemiddeling, service, schadeafhandeling, etc. zijn opgenomen in de premie die u betaalt voor de verzekering(en)
  3. Voor levensverzekeringen, hypotheken en andere vermogensopbouwende of beschermende verzekeringen bieden wij de mogelijkheid om zowel op basis van provisie als op uurtarief afspraken met elkaar te maken over de manier van beloning.
  4. Afspraken over de beloning voor complexe verzekeringen ( zie punt 3 ) leggen wij vast in de dienstverleningsopdracht, waarbij we zoeken naar de beloningsvorm die het beste bij u past en in de juiste verhouding staat tot de werkzaamheden.
  5. Voordat u een offerte accepteert geven wij u inzicht in de hoogte van de provisie of bij een vergoeding op basis van uren tonen wij aan dat er geen provisie zal worden uitbetaald.
Het eerste oriënterende gesprek van rond de 1,5 uur bij ons op kantoor is altijd gratis en geeft u de mogelijkheid om kennis te maken met o.a. de dienstverlening en de daarbij behorende kosten.

 

In het dienstverleningsdocument kunt u al deze punten nog eens uitgebreid nalezen. Ik adviseer u als voorbereiding op de afspraak dit document te lezen en na te denken over welke vorm van beloning het beste past bij uw persoonlijke situatie. 

Terug naar de homepage
Terug naar de statiche items